KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12012578
nr 1201 2578
Gouache
Oidentifierad konstnär. Kvinna, signerad, bladets mått: 39x29 cm, löst blad
Utrop:
300 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:22:31
Gouache